Cowaboom Gezginler İndir iPhone, iPad ve iPod için Cowaboom Oyunu (Mobil) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Yükleme ekranı ile dikkatleri üzerine çeken Cowaboom oyunu, farklı hikayesi ve güzel animasyonları ile beğeni topluyor. Oyunun hikayesi bir ineğin bir kelebeğe aşık olması ve bu kelebeğin bir boğa tarafından yenilmesini konu alıyor. Bu nedenle boğaya kızan inek arkadaşlarını toplayarak, boğalara karşı eğlenceli bir savaş açıyor. Bu şekilde intikam almaya çalışan inekler, boğalara beyaz bayrak çıkartarak gayet başarılı olduklarını gösteriyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Farklı inek türlerinin ve bu ineklerinde farklı özelliklere sahip olduğu yapımda en ilginç olansa yeşil inek. Bunun yanında farklı isimlerde ineklerde yer alırken bebek inekler de oyun içerisinde bulunuyor. Hepsinin amacı boğaları fethedebilmek. farklı bölüm altında birçok aşama bulunan Cowaboom oyununda tek parmak ile kontrol sağlanırken, kullanılan müzikler de oldukça iyi.

Angry Birds’ü seviyor ancak hem ücretinden hem de yapısından sıkıldıysanız, Cowaboom oyunu tam size göre. İneklerin boğalara karşı geldiği bu yapım muhakkak sizi kendine bağlayacak.

Cowaboom

Cowaboom Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar