Counter Strike Online GEZGİNLER Bedava İndir Ücretsiz Download Deneme Sürümü (Demo)

Sponsorlu Bağlantılar

Counter Strike Online

Valve Soft tarafından geliştirilen oyun kısa zaman içerisinde en popüler oyunlardan biri olmuştur. Milyonlarca kişinin oynadığı oyun olan  Counter Strike ile macera dolu vakit geçirebilirsiniz. Ülkemizde de büyük bir ilgi gören aksiyon oyunlarından biridir.

199yılında hayatımıza giren  Counter Strike oyunu hala milyonlarca kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Vazgeçilmez bir oyun diyebiliriz.  Counter Strike oyununun Türkiye’de büyük bir ilgi gördüğünden dolayı daha fazla oyuncuyada yetişmek adına Türk oyuncular için Türkçe’si geliyor.

Türkçe dil desteğine sahip olan oyun içerisinde Türk oyuncular karşınıza çıkacaktır.  Counter Strike’yi Türkçe oynamak isteyenlerin tek yapması gereken beta key’ine sahip olması gerekmektedir.
 
Counter Strike Online oyunu ise klasik Counter Strike oyununun deneyimini sadece online ortama taşıyor. Haliyle heyecanda çoğalıyor. Arkadaşlarınızla mücadele edebilirsiniz. Counter Strike Online oyununda bulunan oyun modlarından kendinize en uygun olanını seçebilirsiniz.
Counter Strike Online oyununda bulunan oyun modlarına birlikte göz atalım;
Bomba imha/kurma modu ile teröristler için berlilenen yerlere bomba kurmaya çalışın ve kurup patlatmanız gerekmektedir.
Rehine kurtarma modu ile teröristlerin kaçırmış olduğu rehineleri güvenli bir bölgeye götürmek için çabalamalısınız.
Hapishane modu ile mahkum olan teröristleri hapishaneden kaçmak için isyan  çıkartmalıdırlar. Sadece isyan çıkartmakla kalmayıp başarılı olmak zorundadırlar.
Suikast Teröristler modu ile belirli yerlerde yer alıp ekibinizden bir gönüllü vurmaya çalışacaklardır. Bu nedenle gönüllü olan oyuncuyu korumalısınız yoksa oyunu teröristler kazanır.
Kaçış Engelleme moduysa teröristler ile belli bir noktaya kaçmalısınız. Bu esnada Counter Teroristler ise onları engellemek durumundadır.
FPS oyunu sevenler için oldukça kaliteli bir oyundur. Counter Strike Online oyunun içerisinde bulunan kaliteli grafikler ile kendinizi oyundan alamayacaksınız.
gezginlerr
Sponsorlu Bağlantılar