Converseen Gezginler İndir Resim ve Fotoğraf Format Dönüştürme Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Converseen programı neredeyse yüzlerce formatı destekleyen bir resim ve fotoğraf format dönüştürücüsü. Programın sahip olduğu bu yetenek onu tüm dosya formatları için elverişli ve kullanışlı bir program haline getirebiliyor. Zira temel resim formatlarına ek olarak neredeyse karşınıza lük hayatta çıkması imkansız olan bütün dosya formatlarını destekliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Sınırsız adetteki resim dosyasını yeniden boyutlandırmanızı ve formatlarını dönüştürmenizi sağlayan Converseen aynı zamanda hızlı ve akıcı bir program. C++ ile yazılan program içindeki Magick++ resim kütüphanesi sayesinde bu özelliklere sahip olmuş.

Desteklenen dosya formatlarının en popülerlerine gelirsek: dpx, exr, gif, jpeg, jpeg-2000, pdf, photocd, png, postscript, svg, tiff ve tüm diğer formatlar yer alıyor. Bunun yanında hem tekli hem de çoklu bir şekilde dosya dönüştürebilen Converseen resim boyutlandırmaları da çoklu ve toplu bir şekilde yapabiliyor.

Resimlerinin boyutunu küçülterek internette kullanmak isteyenler de programın dosya boyutu azaltma özelliğinden kolayca faydalanabilirler. Böylece web sitelerindeki yüksek resim boyutlarından dolayı karşılaşılan sorunlar da ortadan kalkacaktır.

Converseen

Converseen Ekran Görüntüleri

  • Resim dosyası seçme
  • Format dönüştürme işlemi
  • İşlem durdurma
  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar