CoGen Antivirus Gezginler İndir Virüs Trojan ve Worms Koruma Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

CoGen Antivirus, üstün güvenlik ekipmanı sayesinde sizi her türlü tehlikeden uzak tutar ve virüs, trojen, solucan ve daha birçok zararlı yazılıma asla geçit vermez !

Tam koruma sağlamak için hazırlanmış CoGen Antivirus sisteminizi, e-postaları’nızı, disk’lerinizi tarama yapmasının yanı sıra aktif ve pasif güvenlik modülü sayesinde de gelebilecek herhangi bir tehlikeye karşı her an hazır bulunmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sizin İnternet erişiminiz esnasında girdiğiniz ve ziyaret ettiğiniz her sayfayı otomatikman gözden geçirir ve o site den gelebilecek tehlikeleri anında bloke ederek bilgisayarınızı her an üst düzeyde güvende tutar ve pop-up pencereleri engeller.

Anlık tarama sistemi sayesinde de bilgisayarınızı istediğiniz an virüslere karşı taratabilir ve bulduğu tüm virüsleri anında yok edebilirsiniz. 

CoGen Antivirus

CoGen Antivirus için

Bu programı daha dende bir arkadaşın bilgisayarında görmüştüm ve hoşuma gitmişti virüs içeren siteleri soruyor ve hemen kapatıyor ayrıca taraması da çok güzel hemen buluyor siliyor, benim çok hoşuma gitmişti şimdide tamindirde buldum ve indiriyorum tşk ler.

1200- 15:40:0

CoGen Antivirus

Lütfen yorumlarınızda CoGen Antivirus crack, CoGen Antivirus serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

Lisans: Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar