Chill – Sosyal Video Paylaşım Platformu (chill.com) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Sosyal medya uygulamalarının ve ağlarının gitgide artmasıyla ve popüler hale gelmesiyle bu mecralarda üretilen ve paylaşılan bilgilerin bir şekilde yönetilmesine yönelik ihtiyaç iyice göz ardı edilemez hale geldi. Pinterest‘in video versiyonu diyebileceğimiz Chill, video paylaşımlarımızın yönetim ve paylaşım eksikliğine biraz da olsa fayda sağlamak için üretilmiş bir web uygulaması. Gerçekleştirdiği temel fonksiyon, internet üzerinde gördüğünüz ilginizi çeken videoları panonuza iğnelemek ve diğerleri ile paylaşmak.

Ayrıca herhangi bir pano adedi sınırlaması bulunmadığından dolayı çeşitli kategorilendirmelere giderek derli toplu bir içerik paylaşımı elde edebilirsiniz. Chill, bir grup arkadaşın güzel ve yararlı bir proje yapmak istemesiyle ortaya çıkmış son zamanların en ilginç ikinci web uygulamaların birisi. Facebook hesabınız ile giriş yapmanız yeterli. kendinize ait profil sayfanızda sosyal video paylaşımlarınızı yapmaya başlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Chill, Pinterest Alternatifleri içersinde yer alır. Blog yazımızdan Pinterest Alternatifi Olan 1Popüler Sosyal Paylaşım Servisi inceleyebilirsiniz.

Chill

Chill Ekran Görüntüleri

  • Chill Örnek Sayfa
  • Chill Örnek Sayfa 1
  • Chill Örnek Sayfa 2
  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar