Cep Bütçem Gezginler İndir Android İçin Kişisel Finans Yönetimi Uygulaması (Mobil) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Android işletim sistemli akıllı telefon kullanıcılarının gelir ve giderlerini kontrol altında tutabilecekleri, ayrıca aylık raporlar elde edebilecekleri uygulamalardan bir tanesi Akbank tarafından geliştirilen ancak herkesin kullanımına açık olan Cep Bütçem uygulaması.

Uygulamanın yapabildikleri şöyle:

Gelir gider ve nakit durumu takibi- ve kategorilere göre gelir ve harcamalarınızı girme- Gelir gider rapor şablonları oluşturabiliyor- Kredi kartı ödemelerini kategorilendirip taksitli görüntüleme- Bütçe giren çıkanlarınızı görebilme- Birikim miktarınızı hesaplama- Detaylı rapor alarak e-postanıza HTML veya CSV formatında gönderme- En yakın Akbank şube, ATM ve BTM’lerini gösterebilme

Sponsorlu Bağlantılar

Alanında en detaylı uygulamalardan birisi olan Cep Bütçem’i gelir gider hesaplarını tutmak isteyen herkesin bir kez denemesi iyi olacaktır.

Cep Bütçem


Cep Bütçem 1.0.0 için
Anıl

Ben Akbank müşteri olmamama rağmen herkesin kullanımına açık olması sayesinde severek kullanmaya başladım. Ay sonlarında “nasıl bu kadar çabuk para bitti” ya da “daha xx lira param yok muydu” demeye son veren bir uygulama.

Artı Yönleri: herkesin kullanımına açık, güzel arayüz ve rahat kullanım

1201- 12:23:3

Cep Bütçem

Cep Bütçem Ekran Görüntüleri

  • Cep bütçesi
  • Geçmiş aylar
  • Raporlama
  • Menü
  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar