Can Knockdown 3 Gezginler İndir iPhone, iPad ve iPod Touch İçin Beyzbol Topu ile Kutu Vurma Oyunu (Mobil) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Can Knockdown 3, grafikleri ve oyun motoruyla dikkat çeken bir beceri oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad gibi iOS işletim sistemini kullanan mobil cihaz kullanıcıları için hazırlanan oyun bu zamana kadar üretilmiş iki Can Knockdown oyununun son temsilcisi. Önceki oyunlara nazaran daha iyi grafiklere ve oyun motoruna sahip olan Can Knockdown 3’ün ki kardeşleri 1milyondan fazla kez indirilmişti.

Oyunun amacı size verilen adet beyzbol toplunu olabildiğince az harcayarak karşıdaki kutuların tümünü aşağı düşürmek. Başlarda oyun oldukça kolay geliyor ve bir top bile yetiyor. Ancak oyun ilerledikçe hem kutu sayısı artıyor hem de kutuların duruş şekilleri sizin onları düşürmeniz için zor bir hale geliyor. Bu durumda imdadınıza bazı özellikler koşuyor. Örnek olarak kutulardan bazıları vurmanız halinde o kutu bir patlama gerçekleştiriyor ve çevresindeki kutuların da düşmesine vesile olabiliyor. Ya da bir başka kutu sizin onu düşürmeniz halinde size fazladan bir top verilmesini sağlıyor.

Oyunun grafikleri son derece gerçekçi ve üç boyutlu. Buna oyun içi seslerin başarısı da eklenince bir çırpında oyuna bağlanabiliyorsunuz.

Can Knockdown oyununun öne çıkan özellikleri:

 • boyulu grafikler ve oyun atmosferi.
 • Başarılı oyun motoru.
 • Oldukça hoş oyun içi sesler.
 • Yüzlerce ücretsiz bölüm ve mekan.
 • Can Knockdown

  Lütfen yorumlarınızda Can Knockdown crack, Can Knockdown serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

  Can Knockdown Ekran Görüntüleri

 • Lisans:

  Ücretli

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar