Buzof Gezginler İndir Masaüstü Açılır Pencereleri Engelleme Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Windows için Buzof programı, masaüstünüzde tekrar eden sahte mesaj saldırıları ve onay mesajları için tasarlanmış bir programdır.

Sponsorlu Bağlantılar

İnternet çerezleri ve sinir bozucu “Bunu yapmak istediğinizden emin misiniz?” sorularından kurtulmak istiyorsanız Buzof programı bu ihtiyacınıza yanıt veren niteliktedir. Bu ve benzeri pencerelerin açılmasına izin vermeyen Buzof, siz bilgisayar başında değilken bu gibi pencerelerin çıkması nedeniyle devam etmekte olan bir işlemin yarım kalmasını engellemiş olur.

Buzof, mesajlar, onay pencereleri, diyalog kutuları gibi sanal pencereleri minimize etmeyi, otomatik cevaplamayı ya da kapatmayı sağlar. Bunun için programa, hangi soruya nasıl cevap vereceğini öğreterek, açılan herhangi bir pencereyi nasıl kapatacağını öğretmeniz yeterlidir. Siz, açılan pencerede sorulan soruya nasıl cevap veriyorsanız, programa bunu öğrettiğinizde o da sizin yerinize öyle davranacaktır. Böylece yazılım, masaüstünü otomatik olarak, periyodik şekilde tarayacak ve pencere gösterilmeden onu sizin yerinize cevaplayıp kapatacaktır. Windows için Buzof, kullanımı kolay, basit tasarımlı ve arayüzlü bir programdır. Özellikle mesajları ve iletişim kutularını sizi rahatsız etmeyecek şekilde yönetebilir.

Buzof

Lütfen yorumlarınızda Buzof crack, Buzof serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

Buzof Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Deneme Sürümü

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar