BS FAG Gezginler İndir Video Ses Düzeyi Değiştirme Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Video sesi kısma programı olan BS FAG sayesinde sahip olduğunuz videolardaki yüksek ses düzeyinin her video değişiminde sizi rahatsız etmesinde kolaylıkla kurtulabiliyorsunuz. Program sahip olduğu video işleme özelliği ile özellikle yüksek düzeyde desibele sahip olan videoların ses düzeylerini ayarlıyor ve hepsini 8desibele getiriyor. Böylece tüm videolarda aynı ses düzeyi olması sayesinde geçişlerde yaşadığınız sıkıntılar sona eriyor.

Sponsorlu Bağlantılar

İçerisinde bulunan farklı ayarlar ile daha detaylı bir ses düzeyi ayarlaması da elbette yapabilirsiniz ancak hiç bir ayara dokunmadığınız sürece video içerisindeki orijinal ses düzeni korunmakta. Böylece ses kısma dışında herhangi bir video problemi yaşamanız olanak dışı hale geliyor.

Karmaşık video düzenleme programlarının seçenekleri arasında kaybolmak istemiyorsanız kullanımı oldukça kolay olan ve tamamen ücretsiz olan BS FAG programını bir kez denemenizi öneriyorum. Eğer programın basit ve kolay kullanılır arayüzünü görmek isterseniz programın ekran görüntüsüne göz atmayı unutmayın.

BS FAG’ın çalışması için gereken codec dosyaları program kurulumunun içerisinde hazır olarak geliyor ve fazladan herhangi bir yükleme yapmanıza gerek kalmıyor.

BS FAG

BS FAG Ekran Görüntüleri

  • Program Arayüzü
  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar