Broken Sword II – The Smoking Mirror Gezginler İndir Android İçin Eğlenceli Bir Macera-Bulmaca Oyunu (Mobil) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

90’lı ların sonunda Revolution firması tarafından bilgisayar için çıkarılmış olan macera ve bulmaca oyunlarının klasiklerinden “Broken Sword II – The Smoking Mirror“, aradan geçen ardından Android cihazlar için yenilenerek tekrar oyunseverlerin beğenisine sunuldu. Mizah anlayışı, diyalogların kalitesi ve güçlü hikayesi sayesinde türünde öncü konuma gelen oyunu artık Android telefonumuz ya da tabletimizde oynayarak uzun yolculuklarımızı ve ya boş zamanlarımızı daha eğlenceli hale getirebileceğiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyunun bu yenilenmiş versiyonu geliştirilmiş grafikler ve yüksek kalitede müzik desteğine de sahip. İçeriğe duyarlı ipucu sistemine sahip oyunda bir lüğe de sahibiz. Dropbox desteğiyle farklı cihazlarda kayıt dosyalarınızı senkronize etmenize imkan veren oyun Google Play üzerinden 4.8$’a satın alınabiliyor.

Oyunun tanıtım videosunu sitemiz üzerinden seyredebilirsiniz:

Broken Sword – The Smoking Mirror Android Cihazlar İçin Yeniden Yapıldı

izle
Videoyu İzleyin

$(document).ready(function(){$(“#video-oynat-1500”).live(‘click’,function(){$(“#video_player_1500”).addClass(“loading_byk”);_gaq.push([‘_trackEvent’,’altbolum’,’izleme’,’embed’,0,true]);if($.browser.msie&&$.browser.version

Lisans:

Ücretli

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar