blip.me Gezginler İndir Android İçin Bas Konuş Uygulaması (Mobil) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

blip.me, bu uygulamayı kullanan diğer arkadaş ya da akrabalarınızla ses ya da metin temelli mesajlaşmanızı sağlar. İnternet bağlantısı üzerinden gerçekleşen bu iletişim, bas konuş adı verilen telsiz konuşmalarını andıran bir özelliği mobil cihazınıza kazandırır.

Sponsorlu Bağlantılar

Dilediğiniz anda bir arkadaşınıza ya da akrabanıza sesli mesaj göndermek istediğinizde aklınıza gelebilecek ilk uygulama olacak olan blip.me ile ücretsiz ve eğlenceli iletişim tadını çıkarabilirsiniz.

Sesli mesaj gönderip almanın yanı sıra hızlı bir yazılı sohbet imkânı da sunan blip.me uygulaması ile kısa mesajla iletişim kurmanın birkaç adım ötesine gidebilirsiniz. Başarılı ve sade arayüzü ile hemen her seviyede kullanıcının rahatça kavrayabileceği bu uygulama ile ister eğlenebilir isterseniz ciddi bir iletişim kaynağı olarak ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

blip.me

blip.me için

Efecix1903

Ben Samsung Galaxy Tablet ime yükledim açılıyor ama arkadaş eklemek için tıklayın diyor tıklıyorum bir seçenek çıkıyor oraya tıklıyorum Biliyormuydunuz Burdan mesajda gönderebilirsiniz diye bişi çıkıyor tamam diyorum yiine seçenek çıkıyor yani arkadaş ekleyemiyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

1201- 14:37:4

blip.me

blip.me Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar