Bigasoft Total Video Converter for Mac Gezginler İndir Mac İçin Bigasoft Video Dönüştürme Programı (Mac) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Mac için Bigasoft Video Dönüştürme Programı profesyonel ve kullanımı kolay bir Mac video dönüştürme programıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu program Mac kullanıcıları için özel olarak tasarlanmıştır. MP4, MOV, MKV, AVI, MPEG, Xvid, DivX, H.264, 3GP, WMV, FLV, MOD, TOD, WTV, MXF, MVI, F4V, Apple ProRes MOV, WebM, VP8, 720p, 1080p, 1080i HD, AVCHD video formatlarını ve daha birçoğunu kolayca birbirine dönüştürebilir. Bunun yanı sıra APE, MP3, AAC, AC3, WAV, WMA gibi ses dosyası formatlarını da birbirine dönüştürme ve hatta sesi film dosyalarında ayırma özelliklerine de sahiptir.

Bu yazılım sayesinde herhangi bir video dosyasını iPod, iPad, iPhone, Apple TV, BlackBerry, PSP, PS3, Pocket PC, Creative Zen, Xbox, Archos ve daha birçok çeşitli popüler dijital cihazlarla uyumlu olan multimedya dosyalarına dönüştürebilirsiniz. Mac için Bigasoft Video Dönüştürme Programının diğer bir özelliği de videolara kolayca efekt ekleyebilmesidir. Videolarınıza filigran ve video başlığı ekleyebilir hatta videonuzu döndürebilir ve resim ekleyebilirsiniz.

Desteklenen video formatları:

MP4, MOV, MKV, AVI, MPEG, Xvid, DivX, H.264, 3GP, WMV, FLV, MOD, TOD, WTV ve daha fazlası

Desteklenen ses formatları:

APE, MP3, AAC, AC3, WAV, WMA ve daha fazlası

Bigasoft Total Video Converter for Mac

Lütfen yorumlarınızda Bigasoft Total Video Converter for Mac crack, Bigasoft Total Video Converter for Mac serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

Bigasoft Total Video Converter for Mac Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Deneme Sürümü

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar