Bigasoft iPod Transfer for Mac Gezginler İndir iPod Cihazından Bilgisayara Dosya Transfer Programı (Mac) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Mac için Bigasoft iPod Transfer programı sayesinde artık iPod, iPad, iPad Mini ya da iPhone cihazınızdaki müzikleri ve filmleri kaybetmek konusunda endişelenmeyeceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

iPod cihazınızdaki dosyalarınızı yedeklemek için bunları sürükleyip bırakmanız yeterli olacak. Program kalan tüm transfer ve yedekleme işini halledecek ve zamanınız size kalacak. Bu Mac için profesyonel iPod transfer yazılımı, özellikle Mac kullanıcıları için tasarlanmıştır ve kullanıcılar bu yazılımla kolayca ses ve film dosyalarınızı iPod cihazınızdan Mac bilgisayarınıza transfer edebilirsiniz.  Bu transfer işlemi iPod, iPhone, iPad, iPad Mini cihazlarınızdan Mac bilgisayarınıza dosyaları kolayca kopyalamanızı sağlayacak.

Desteklenen cihazlar:

Tüm iPod tipleri; iPod classic, iPod nano, iPod shuffle, iPod touch, iPod touch 4, iPod touch 5; iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPad, iPad 2, iPad ve yeni iPad ile iPad Mini

Başlıca özellikleri:

 • iPod cihazınızdaki müzikleri kopyalar
 • Herhangi bir bilgisayardan iPod cihazınızdaki dosyaları yönetmenizi sağlar
 • iPod, iPad, iPad Mini ve iPhone cihazlarından dosya transferini destekler
 • iPod cihazınızdaki çalma listenizi yeniden adlandırma ve yönetmenizi sağlar ya da yeni çalma listesi oluşturmanıza olanak verir.
 • Bigasoft iPod Transfer for Mac

  Lütfen yorumlarınızda Bigasoft iPod Transfer for Mac crack, Bigasoft iPod Transfer for Mac serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

  Bigasoft iPod Transfer for Mac Ekran Görüntüleri

 • Lisans: Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar