Battle For Graxia Oyunu Gezginler İndir Online Takım Bazlı Aksiyon ve Strateji Oyunu – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Takım bazlı online oyun severlerin yeni kahramanı olmaya aday Battle For Graxia ile harika bir aksiyon ve strateji deneyimine hazırlanın. Kısa bir süre Türkçe dil desteği kazanan yapımın takım bazlı bir oyun olması başlarda klişe oynanışa sahip online oyunları deneyen oyuncular için farklı gelecektir. Ancak oyunun hızlı ve kolay anlatımı sayesinde oyuna kısa süre içerisinde alışacak ve çok seveceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Aksiyon ve strateji türlerinin birleştiği ender yapımlardan olan Battle For Graxia online oyunculara takım bazlı MobA deneyimi yaşatacak. MobA türüne ilkleri getiren yapım Battle For Graxia oyuncularına olağanüstü bir sosyalliğin kapısını açıyor. Diğer online oyunlara oldukça fazla iletişim desteği sunan Battle For Graxia ile sosyalleşmemek mümkün değil. Oyun sayesinde takımınıza birçok yeni arkadaş edinebileceksiniz.

Yapımcılığını Petroglyph’nin üstelendiği oyunun yayıncılığını ise Rise Game yapmakta. Oyun MobA türüne oldukça fazla yenilik getirmekte. Sosyal aktivite ve sosyal araçlar dışında oyunun türüne hassas etkileri de bulunan Battle For Graxia ile MobA türündeki diğer yapımlarda bulunmayan bir özelliği kullanabiliyoruz. Normalde sadece şampiyonu seçip kontrol edebildiğimiz MobA yapımların aksine Battle For Graxia ile oyun dışında da karakterimizi kontrol edebiliyoruz.

Battle For Graxia’nın farklı olduğunu söylemiştik, oyun içindeki savaşlarda bildiğiniz gibi seviye atlayabiliriz. MobA türündeki oyunlarda savaş esnasında seviye puanı kazanır ve seviyemizi ileriye taşıyabiliriz. Ancak Battle For Graxia ile savaş dışındaki aktiviteler ile de seviyemizi geliştirebiliriz. Bu özellikte oyunun bizlere farkını gösteriyor. Toplamda 20’in üzerinde efsanevi savaşçının bulunduğu oyundaki kahraman sayısı geçtikçe artmakta.

Battle For Graxia

Battle For Graxia için
burcu akdemir

süpermiş ama sana legend onlineyi tavsiye ederim o zaman onda hiç bişy kapanmıyor

Artı Yönleri: tek kelimeyle harika Eksi Yönleri: az karakter olması biraz kötü çünkü program kapanıyor

201- 12:43:1


 • Battle For Graxia için

  men bu oyunu oynamaq isteyirem

  1201- 07:29:1

 • Battle For Graxia için
  ahmet sidalAd Soyad

  işşallah bu indirilir umarım güzel

  1201- 18:01:2


 • Battle For Graxia için
  Rockeo

  Harika bi oyun herkesin tatması gereken bir oyun oldugunu düşünüyorum MOBA tarzı oyunlara göre daha iyi grafikleri var + kolay kullanım ve hiç sıkılmıycağınız bi oyun.. herkese tavsiye ederim

  Artı Yönleri: Gerçekten harika bir oyun Eksi Yönleri: az karakter olması ama bu sorunda kapatılır.Çünkü her bi karakter daha geliyor

  2201- 22:58:4

 • Battle For Graxia

  Battle For Graxia Ekran Görüntüleri

 • Lisans: Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar