Battery Life Saver Gezginler İndir Android İçin Batarya Ömrü Koruma Uygulaması (Mobil) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Android için Battery Life Saver uygulaması, Android telefonunuzda ya da Android tabletinizde kolayca önemli oranda batarya ömrünü korumanızı sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu uygulama tek tıklama ile batarya koruma modunu etkinleştirmenizi ve Android cihazınızın batarya ömrünü önemli ölçüde uzatmanızı sağlar. Batarya koruma modunu etkinleştirdiğinizde Android işletim sisteminde çoğu modül devre dışı kalır. Bunlar arasında sesler, titreşim, Wi-Fi, Bluetooth, otomatik senkronizasyon ve arka plan verisi ve daha çok sayıda bataya ömrünü tüketen işlem bulunmakta. Uygulama ayrıca hoş tasarımı ve kullanımı kolay arayüzü ile hızlı batarya bilgisi görüntüleyebiliyor. Ayrıca CPU/işlemci kullanım istatistiklerini görüntüleyerek CPU/RAM kullanımı ile beraber çalışmakta olan arka plan işlemlerini görüntüleme imkanı da veriyor. Böylece istenmeyen ve kullanışsız uygulamaları devre dışı bırakabiliyorsunuz.

Battery Life Saver sayesinde “Configure Saver” butonuna tıklayarak kendi batarya ömrü koruma planınızı oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda ayarlardan bazılarına uzun tıklayarak bunları devre dışı da bırakabilirsiniz.

Başlıca özellikleri:

 • Hızlı batarya bilgisi görüntüleme

 • CPU/işlemci kullanım grafiği

 • Çalışan görevleri devre dışı bırakabilme

 • Battery Life Saver

  Battery Life Saver Ekran Görüntüleri

 • Lisans: Ücretsiz

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar