Aylık harcamaları kaydetme ve bütçe hesaplama programı Piggy

Sponsorlu Bağlantılar

Piggy

Bu devirde geçinmek zor iş. Herkesin ayağını yorganına göre uzatması şart. Bunun içinde yapılan harcamaları bir kenara yazmak ve aylık olarak gelir gider dengesini planlayarak bütçeyi dengede tutmak gerekiyor. Neyseki tüm bu işlerinizde Piggy programı yardımınıza koşuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Piggy, gelir ve harcamalarınızı girerek aylık bütçe oluşturmanıza yarayan basit fakat oldukça yararlı bir program. Sizde ay sonlarında paranızın bitmesine yakın nerelere harcama yaptığınızı hatırlamakta zorluk çekiyorsanız bu program tam size göre.

Arayüzü oldukça sade ve kullanımı kolay. Ay başından başlayarak bütçe planınızı oluşturmak bu programla çok basit. Belirttiğiniz tarihlerde ne kadar gelir ve giderinizin olduğunu programa girerek paranızın kontrolünü sağlayabilirsiniz. Eksi’ye düştüğünüzde kırmızı renkli çıkan bilgiler sizi uyarıyor. Girdiğiniz her harcama veya gelirden sonra en sağ altta güncel bakiyenizin ne kadar olduğunu görebilirsiniz.

Her seviyeden bilgisayar kullanıcısına hitap eden bu uygulamayı kullanarak daha düzenli bütçe işlemleri yapmanızı tavsiye ederim.

gezginlerr

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP
Sponsorlu Bağlantılar