AVGO Free DVD Ripper Gezginler İndir DVD’leri Bilgisayara Kaydetme Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

AVGO Free DVD Ripper, DVD diskler üzerinde yer alan farklı bölümleri ve parçaları çeşitli video formatlarına dönüştürerek bilgisayarınıza kaydedebilmeniz için tasarlanmış başarılı bir yazılımdır.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad, iPod, Samsugn Galaxy, Zune, Apple TV ve ümüzde kullanılmakta olan daha birçok modern cihaz üzerinde çalışabilecek şekilde DVD diskleriniz üzerinde yer alana videoları uygun formatlara dönüştürebilen yazılım, sade arayüzü ve kolay kullanımıyla da dikkat çekmektedir.

Kullanımı oldukça kolay olan program ile dönüştürme işlemlerini gerçekleştirebilmek için likle DVD sürücümüz üzerine diskimizi yerleştiriyoruz. Ardından dönüştürmek istediğimiz formatı seçiyoru. Ardından videonun belirli bir bölümü kesmek istiyorsak gerekli düzenlemeleri yapıyor ve istersek video çözünürlüğünü değiştirebiliyoruz. Son olarak videonun dönüştürüldükten sonra kaydedileceği klasörü seçerek işlemimize başlıyoruz. Hepsi bu kadar.

DVD diskleriniz üzerinde yer alan görüntüleri taşınabilir cihazlarınızla uyumlu bir şekilde bilgisayarınız üzerine kaydetmek için güçlü bir yazılıma ihtiyaç duyuyorsanız, AVGO Free DVD Ripper‘ı denemenizi öneririm.

AVGO Free DVD Ripper

AVGO Free DVD Ripper Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar