AVG Remover Gezginler İndir AVG Yazılımlarını Kaldırma – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Bilindiği üzere bilgisayarımızda yer alan yazılımları kaldırdığımızda, bu yazılımlar bazen arkalarında kayıt anahtarları, dosya ayarları ve diğer uygulama verileri gibi izler bırakırlar. Böyle durumlara karşı geliştiriciler tarafından geride kalan bu verileri tamamen temizleyebilmemiz için geliştirilen birçok yazılım bulunmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu noktada özellikle güvenlik yazılımları hassas doğalarından dolayı arkasında en çok iz bırakan yazılımlar arasında yer almaktadır.

AVG Remover yukarıda bahsettiğimiz durumları ortadan kaldırmanıza olanak sağlayan ve sisteminizde bulunan AVG yazılımlarını sorunsuz bir şekilde kaldırabileceğiniz özel bir yazılımdır.

Komut satırı üzerinde çalışan programın özel olarak hazırlanmış bir arayüzü bulunmamaktadır. Aynı şekilde hiçbir özel ayarda gerektirmeyen programı sadece çalıştırmanız yeterlidir. Programı çalıştırdıktan sonra AVG Remover gerekli tüm işlemleri otomatik olarak yapacaktır.

Ardından program antivirüs parametreleri, kullanıcı ayarları, yükleme dosyaları ve diğer geride kalan tüm izleri otomatik bir şekilde tarayacak ve kaldırma sırasında hata veren yazılımlarla birlikte geride iz bırakmadan hepsini başarılı bir şekilde silecektir.

İşlemler sırasında bilgisayarınız bir veya daha çok kez yeniden başlatılacağı için o an üzerinde çalıştığınız verileri kaydederek kapatmanızda fayda var.

Sonuç olarak AVG Remover hiçbir teknik bilgiye sahip olmadan, sadece programı çalıştırarak kullanabileceğiniz kullanımı basit ama gerçekleştirdiği işlemler kompleks olan bir yazılımdır.

AVG Remover

AVG Remover Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar