Ashampoo Magical Defrag Gezginler İndir Otomatik Disk Birleştirici – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Sabit disklerde uzun süreli birleştirme işlemi yapmamak bilgisayarınızda önemli performans kayıplarına yol açar. Ashampoo Magical Defrag sizi bu performans kayıplarından kurtaracak.Sabit diskinizin kapasitesi ne kadar büyük olursa olsun, Windows yeni dosyaları ilk boş bulduğu alana yazar. Bu boş alanlar sabit disk üzerinde farklı noktalarda bulnur. Özellikle büyük dosyaları sildikten sonra boşalan yerler, parçalanmış alanlar oluşturur. Dosyaları bir arada tutmak ve sisteminizi daha hızlı hale getirmek için Ashampoo Magical Defrag çok etkili yöntemler sunuyor.Ashampoo Magical Defrag kullanıcılara farkettirmeden bir arka plan uygulaması gibi çalışır. İşlemleri takip eden yazılım bilgisayar rölantideyken arka planda disk birleştirme işlemi yapar. Böylece programı bir kez kurarak disk birleştirme işlemini unutabilirsiniz. Sabit diskinizi kullanmayı gerektiren bir işlem yapmadığınız anlarda ise program otomatik olarak çalışmaya başlayacak. Programın ana penceresinde hangi dosyaların işlendiğini görebilirsiniz. Ayrıca programın işlemini takip edebileceğiniz birbirinden şık duvar kağıtları da entegre şekilde beğeninize sunuluyor.

Önemli! Programın 40 lük deneme süresinden yararlanabilmek için bu sayfadan kayıt olmanız gerekiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Ashampoo Magical Defrag


Ashampoo Magical Defrag için

Bence müthiş bir program.Ben çok beğendim ekran koruyucu mantığıyla çalışıyor(yanlış anlaşılmasın ekran koruyucu değil).Sistemi hızlandırıp sonra bir daha yavaşlamamasını sağlıyor.Harika bir hard disk birleştiricisi

2200- 17:54:5

 • Ashampoo Magical Defrag için

  evet çok güzel bir program bilgisayarı çok güzel düzenliyor herkese tavsiye ederim

  2200- 19:45:4

 • Ashampoo Magical Defrag

  Lütfen yorumlarınızda Ashampoo Magical Defrag crack, Ashampoo Magical Defrag serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

  Ashampoo Magical Defrag Ekran Görüntüleri

 • Ashampoo Magical Defrag Arayüz
 • Ashampoo Magical Defrag Ekran Görüntüsü
 • Lisans: Deneme Sürümü

  İndirmek İçin Tıklayınız

  Sponsorlu Bağlantılar