ArcaVir System Protection Gezginler İndir Bilgisayar Tam Koruma Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Arcavir 2007 Pc`leri nasıl tam koruma altına alabilirim diye düşünülmüş ve yazılmış, tam koruma ve güvenlik sağlayan bir programdır.

Programın içerisinde bulunan Antispyware, E-mail tarayıcı, Registry düzenleyeci, Güvenlik duvarı (Firewall), Otomatik celleme gibi birçok özelliği sahiptir. Bu özelliklerin yanı sıra siz bilgisayarınızda işinizi yaparken Arcavir 200sisteminizi otomatik olarak devamlı taramaktadır. Bu taramanın sebebi olası bir virüs veya Truva atının(Trojan)`in bilgisayarınızın her hangi bir bölümünde bulunup bulunmadığı bakmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Not: Program bilgisayarınızı hiç bir şekilde yavaşlatmaz ayrıca program arka planda çalışırken yakaladağı virüs, truva atları(trojan)leri karantina`ya alarak etkisiz hala getirmektedir. Program`ın tam versiyonunu kullanmak için 29$ ödemeniz gerekmektedir.

ArcaVir System Protection

ArcaVir System Protection için

Gerçekten süper bir anti-virus programı.PC kesinlikle kasmıyor.Virus bulma ve yoketmede çok başarılı.Bende G DATA AvtivirusKit 200vardı onu kaldırıp bunu yükledim trojan buldu.Gerçekten çok güzel bir program şiddetle kullanmanızı tavsiye ederim.

2200- 17:23:4

ArcaVir System Protection

Lisans: Deneme Sürümü

İndirmek İçin Tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar