AnyBackup Gezginler İndir Dosya Yedekleme Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

AnyBackup programı bilgisayarınızdaki dosyaların yedeğinin alınmasını sağlayan bir yedekleme programı ve işini layığıyla yerine getirebiliyor. Program harddiskinizde bulunan tüm bölümleri ayrı ayrı yedeklemenin yanında tüm bir harddiskinizi de yedekleme imkanı sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Aynı zamanda, birden fazla farklı sürücünün yedeğini almak istiyorsanız ve bunları daha küçük parçalar haline getirmek isterseniz parçalı yedek alma mekanizması sayesinde farklı yedekler alabilir, bunları daha sonra farklı depolama aygıtlarına yerleştirebilirsiniz.

Bu küçük boyutlu yedek parçaları sürekli olarak birbirlerine bağlı oldukları için sürücü adlarında değişiklikler bile meydana gelse hiç bir sorun yaşamadan yedekleri görmeye devam edebiliyorsunuz. Özellikle çok büyük boyutlu sabit disklerin popüler olmaya başladığı ümüzde bunların tek parça bir yedek halinde alınması yedeklerin depolanmasını zorlaştırmaktadır ve parçalı yedekler her geçen daha popüler olmaktadır.

Tamamen ücretsiz ve çok temiz bir arayüze sahip olan programı yedekleme programları arıyorsanız kesinlikle denemenizi öneriyorum.

AnyBackup

AnyBackup Ekran Görüntüleri

  • Program Arayüzü
  • Seçenekler
  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar