AMPPS Gezginler İndir Mac İçin Web Geliştirme Ortamı Programı (Mac) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

Ampps, bilgisayarınızda kurabileceğiniz yerel sunucunuzda web geliştirme ortamı hazırlayan gelişmiş bir programdır. WampServer, Xampp alternatifi olarak Apache, PHP, MySQL, Perl ve Python bir arada kullanabileceğiniz bir ortam yaratır. Dinak websitelerinizi kendi bilgisayarınıza kurduğunu yerel sunucuda hazırlayarak hem zaman kazanırsınız hem de tüm paketlere müdahale ederek istediğiniz yapısal değişiklikleri hızlı bir şekilde uygulayabilirsiniz. Ayrıca intanet içersinde veya birden çok domain adreslemesi tanımlayarak yerel sunucunuzu kullanabilme özgürlüğüne sahipsiniz.

Paket İçeriklerinde bulunan programların sürüm bilgileri:Apache 2.2.22, Mysql 5.5.20, Php 5.3.ve 5.2.17, Perl 5.14.1, Phyton 2.7.2, Mango DB (6bit) 2.0.

Sponsorlu Bağlantılar

Ampps ile beraber yüklenen Softaculous paketi sayesinde 25adet hazır scripti tek bir tuş ile kurmanızı sağlar. Hazır olarak kurabileceğiniz bu scriptler kategorize edilerek aynı birer uygulama gibi sunulmaktadır. Bu scriptlerden bazıları aşağıda listelenmektedir.·    Joomla·    Wordpress·    Magento·    SMF·    phpBB·    Gallery·    Mentis·    MediaWiki·    SugarCRM·    Dolphin·    OpenX·    PrestaShop·    MyBB·    SquirrelMail·    LimeSurvey·    EyeOS·    Vtiger·    osTicket·    CodeIgniter·    Moodle, v.b.

Mac için özel hazırlanan paket  Mac OS X 10.6.2+ ve üzeri sürümlerle uyumlu çalışmaktadır.

AMPPS

AMPPS Ekran Görüntüleri

  • Kurulum Ekranı
  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar