AltaPixShare Gezginler İndir Resim Boyutlandırma ve Efekt Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

AltaPixShare dijital fotoğraflarınızı ve resimlerinizi yeniden boyutlandırırken onlara farklı efektler ekleyebilmeniz için geliştirilen başarılı bir uygulamadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Özellikle dijital fotoğraf makinenizle çektiğiniz resim dosyalarını arkadaşınıza göndermek istediğiniz zaman, resimlerin boyutlarından dolayı kaybettiğiniz zamanı düşündüğünüzde AltaPixShare gibi bir program gerçekten işinize yarayabilir.

Tek yapmanız resimlerinizi sürükle bırak yardımıyla program içerisine aktarmak ve ardından üst menüde bulunan Full, Medium, Small butonlarıyla resimlerin boyutlarını düzenledikten sonra kaydetmek.

Full: Resmin orijinal boyutunu, Medium: Genişliğin ve yüksekliğin yarı yarıya indirilmiş boyutunu, Small: Genişliğin ve yüksekliğin çeyreğe indirilmiş boyutunu temsil etmektedir.

Ayrıca program içerisinde bulunan efektler ve geometrik efektler yardımıyla resimlerinize farklı bir hava katabilirsiniz.

Sade ve şık bir arayüze sahip olan AltaPixShare‘in kullanımı da çok ama çok kolaydır. Her seviyeden bilgisayar kullanıcısının kolaylıkla kullanabileceği AltaPixShare’i denemenizi tavsiye ederim.

AltaPixShare

AltaPixShare Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar