Advanced Disk Cleaner GEZGİNLER Ücretsiz Disk Temizleme Gereksiz Dosyaları Silme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Advanced Disk Cleaner 5.0

Bilgisayara kurduğunuz programları silseniz dahi iz bırakırlar. Çöp kutusu içinde yer alan ya da geçici (temp) dosyalar hem çok yer kaplar hem de sistemin yavaşlamasına bile sebep olurlar. Advanced Disk Cleaner ücretsiz bir disk temizleme programıdır. Tarama sonucu bulunan gereksiz dosyaları kolaylıkla bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Programın tek bir ana penceresi var. Buradan Settings/Ayarlara tıkladığınızda bazı ayarları yapabilirsiniz. Örneğin, search/ara kısmına tıkladığınızda bilgisayarda aranacak hazır gereksiz dosya uzantılarını görebilir ve siz de dosya uzantısı ekleyebilirsiniz. Yine bu kısım içinden hariç tutulacaklar listesi düzenlenebilir.

Program sade bir arayüze sahiptir. Fazla ayrıntıya girmeyen yapısıyla kolay bir şekilde kullanılabilir. Search/Ara tuşuna tıkladığınızda tüm diskleri tarayabilir ya da burada bulunan ok tuşuna basarak taranacak diskleri seçebilirsiniz. Bulunan dosyaların tümünü ya da çıkan listeden istediğinizi seçip Clean tuşuna bastığınızda dosyaları silebilirsiniz. Gereksiz ve sistem artığı dosyalardan kurtulduğunuzda sabit diskinizde hem yer açılmış olur hem de işletim sisteminizin hızlanmasını sağlarsınız.

Ücretsiz kullanım hakkında uygulanacak yol:
Ücretsiz kullanmak istiyorsanız programı başlattığınızda karşınıza gelen pencere içinde bulunan “Clain your free registration code” kısmına tıklayın. Bir İnternet Explorer penceresi açılır. Bu pencere içinde küçük bir form var. Bu forma ad ve e-posta adresinizi yazdıktan sonra (tabii geçerli bir e-posta adresi yazmalısınız) üretici firma size kısa bir süre sonra ürün anahtarı gönderir. E-posta adresinize gelen bu kayıt kodunu programın uygun konumuna (açılışta kayıt kodu gir diye bölüm var) yazdıktan sonra programı ücretsiz kullanabilirsiniz.

Eğer kayıt kodu almazsanız sadece 30 gün kullanabilirsiniz.

gezginlerr

Sponsorlu Bağlantılar