AddMovie İndir (Mac) – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

Mac için AddMovie programı, birkaç dosyayı tek film haline getirebilen ya da tek filmi parçalara bölerek birkaç filme ayıran bir araçtır.

Sponsorlu Bağlantılar

AddMovie, film dosyalarınızla yapmak istediğiniz işlemleri gerçekleştirmek için gerekli tüm özellikleri bulunduran bir programdır. Bu program ile birkaç film dosyasını tek film haline getirebilir, bir filmi birkaç film oluşturacak parçalara bölebilir, ayrıca filmlerin formatını grup halinde başka formata dönüştürebilirsiniz.

AddMovie programı hoş tasarımı, kullanımı kolay ve yenilikçi arayüzü ile sizi yormaz. İşlem yapmak oldukça basit ve hızlıdır. Programı indirip kurduktan sonra tek parça haline getirmek istediğiniz film dosyalarını Finder içinden bularak programa sürükleyin ve bırakın. Sonra hangi sırayla olmasını istiyorsanız o sıraya göre dizin. Bunu sürükleyip bırakma yöntemi ile gerçekleştirebilirsiniz.

Filmlerin formatını toplu halde başka formata dönüştürmek de diğer işlemler kadar kolaydır. Özellikler bölümünden filmleri dönüştürmek istediğiniz formatı belirleyin. Sonra dosya listesine, dönüştürmek istediğiniz filmleri yerleştirin ve ilgili butona basın.

Tek filmi parçalara ayırma işlemi için filmi programa sürükleyerek açın. Parçalara ayırmak istediğiniz bölümleri süreye göre belirleyin.

AddMovie

Lütfen yorumlarınızda AddMovie crack, AddMovie serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

AddMovie Ekran Görüntüleri

  • Lisans:

    Ücretli

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar