ActiveWhois Browser Gezginler İndir Alanadı Bilgi Tarayıcısı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ActiveWhois programı size belirlediğiniz alan adı hakkındaki bilgileri bilgisayar ekranınıza getirmenizde yardımcı olan bir WHOIS aracı. Basit arayüzü içerisinde güzel bir şekilde sıralanmış bilgileri karşınıza getiren bu program DNS bilgileri dahil IP adresleri, bağlantı hızları gibi domain bilgilerini de size sunuyor. Kime ait olduğunu merak ettiğiniz web sitelerinin adreslerinden sorgulama yaparak sitenin kime ait olduğunu, nerede bulunduğunu öğrenebilirsiniz.

Program aynı zamanda e-postalar ve URL’ler gibi tüm alan sonuçları da alan adına ek olarak linklendiriyor. Böylelikle sizde linklenen domain’e basit olarak programın linklendirdiği yerlerden ulaşabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

ActiveWhois Browser içerisinde bulundurduğu Direct Whois seçeneği ile sizlere uluslararası alan adları ve Internet Explorer/Firefox entegrasyonu destekleyen sunucuları tanımlamanıza da olanak sağlıyor.

ActiveWhois Browser


ActiveWhois Browser için

Gerçekten güzel bir program ayrıca tüm network bilgilerinizi de görüntüleyebilirsiniz bu program sayesinde. Bir domain yazıyorsunuz ve size o domain adresine kayıtlı olan DNS yi söylüyor. Çok kullanışlı ama tek – yönü İnglizce olması.

1200- 18:35:2

ActiveWhois Browser

Lütfen yorumlarınızda ActiveWhois Browser crack, ActiveWhois Browser serial, license key gibi bilgiler yazmayınız.

ActiveWhois Browser Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Deneme Sürümü

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar