4k Stogram Gezginler İndir Instagram Fotoğraf İndirme ve Yedekleme Programı – Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ay

4k Stogram, Instagram fotoğraf indirme ve Instagram yedekleme işlemlerini yerine getiren kullanışlı bir dosya indirme programıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Program ile herhangi bir kullanıcıya ait Instagram fotoğrafını bilgisayarınıza kaydedebilir ve yedekleyebilirsiniz. Açık kaynak koduna sahip program Instagram resim indirme işlemini birkaç tıklama sonucu gerçekleştirebilmektedir.  Instagram kullanıcı adını veya fotoğraf bağlantısını girdikten sonra küçük önizlemelerini göreceğiniz resimleri indirebilir ve saklayabilirsiniz.

Ücretsiz bir program olan 4k Stogram kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Sadece fotoğraf indirme işlemi için gerekli kısayolları içeren program gereksiz menülerle veya pencerelerle uğraşmadan iş yapabilmenize imkan verir ve verimliliğinizi arttırır. Programı kullanmak için herhangi bir kayıt işlemine de gerek yoktur.

Not: Program kurulum esnasında tarayıcınızın anasayfasını ve varsa an arama motorunu değiştirebilecek ek yazılımlar yükleme önerisinde bulunmaktadır. Programın çalışabilmesi için bu yazılımların yüklenmesine gerek yoktur.

4k Stogram

4k Stogram Ekran Görüntüleri

  • Lisans: Ücretsiz

    İndirmek İçin Tıklayınız

    Sponsorlu Bağlantılar